Послуги
Перукар-універсал

Що може зробити людину більш привабливою? Звичайно ж, доглянуте волосся. Будь то стрижка, укладка, зачіска або завивка. Ми вважаємо, що в житті треба займатися тим, що приносить задоволення. Підкреслити красу людей і їх неповторну індивідуальність, може бути це і є ваше покликання.

Наші курси перукарів-універсалів призначені для тих, хто хоче спробувати себе в новій професії з нуля. Це - перукар-універсал. Корисно буде і для тих, хто із перукарською справою вже знайомий, але втратив свої навички.

Перше заняття - теорія, всі наступні заняття - практичні, де теорія переплітаєтся з практикою. На таких комбінованих заняттях ви придбаєте основні знання, які включають в себе сучасні технології стрижки волосся, фарбування волосся класичним способом і креативне фарбування, техніку хімічної завивки волосся, 2 уроки зачіски, а також різні види укладок та косоплетіння. За урок у кожного учня від 2 до 3 моделей для стрижки, в залежності від складності. Також виїзджаємо на практичні заняття, де умови максимально наближені до салону, тут жива черга. Моделей на практичні заняття надаємо ми.

Після закінчення курсів Ви отримаєте свідоцтво встановленого зразка. Ми здійснюємо інформаційну підтримку у працевлаштуванні. Заняття проводяться у зручний для Вас час.


Наша адреса

м. Кропивницький,
вул.Преображенська, 4, оф. 21,
Час роботи: 9:00 - 18:00
Email: tsenter.ideal@yandex.ru
Тел. (099) 909 - 40 - 42